Czytelnia

Biblioteka Publiczna Gminy Kłobuck im. Jana Długosza

Biblioteka Poleca

Filtr
  • Spotkanie autorskie - czerwiec 2015

  • Spotkanie z aktorem Janem Nowickim

    Biblioteka Publiczna Gminy Kłobuck zaprasza na spotkanie autorskie z znanym aktorem Janem Nowickim które odbędzie się 27 czerwca o godzinie 17:00 w Czytelni.

     

    Więcej informacji o aktorze znajduje się na stronie http://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Nowicki.

     

     

     

    Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!!!

     

     

     

     

    Rusza  "Letnie pogotowie internetowe"

    Filia Biblioteczna nr 1 w Kłobucku, ul. Orzeszkowej 44 (budynek Gminnego Przedszkola nr 4) zaprasza wszystkich dotychczasowych uczestników zajęć z Latarniczką Polski Cyfrowej, Ewą Szczerkowską na sierpniowe zajęcia "Letnie pogotowie internetowe". Warsztaty skierowane są do osób 50+ posiadających podstawowe umiejętności cyfrowe. W cztery kolejne środy sierpnia odbędą się zajęcia z następującej tematyki: Kulinaria, Hobby, Fotografia cyfrowa, Portale społecznościowe. Możliwe są również indywidualne spotkania na wybrany temat. Natomiast tradycyjne kursy komputerowo-internetowe (8 spotkań po 1,5 godz. każde) ruszają dopiero od września. Zapisy na "Letnie pogotowie internetowe" i nowe latarnicze kursy od września pod nr tel. 504804629 lub bezpośrednio w Filii nr 1, czynnej w poniedziałki, środy i piątki.

     

    Filia Biblioteczna nr 1 w Kłobucku - Zagórzu,

    ul. Orzeszkowej 44 (budynek Gminnego Przedszkola nr 4)

    zaprasza wszystkich czytelników i mieszkańców gminy Kłobuck

    do wzięcia udziału

    w konkursie plastyczno-fotograficznym

     

    "Zabierz książkę na wakacje"

     

     

     

     

     

     

     

     

    Weź książkę na wakacje, zrób zdjęcie lub wykonaj pracę plastyczną promującą wakacyjne czytelnictwo, odbierz nagrodę w bibliotece.

    Regulamin konkursu dostępny jest poniżej, a także w bibliotece. Prace można przesyłać na adres e-mail: filiabiblioteczna.nr1@interia.pl lub przynosić bezpośrednio do biblioteki głównej (ul. Okólna 3) lub na filię do 31 sierpnia.

    Regulamin do pobrania