Biblioteka Publiczna Gminy Kłobuck im. Jana Długosza

Biblioteka Poleca

Spotkanie z aktorem Janem Nowickim

Biblioteka Publiczna Gminy Kłobuck zaprasza na spotkanie autorskie z znanym aktorem Janem Nowickim które odbędzie się 27 czerwca o godzinie 17:00 w Czytelni.

 

Więcej informacji o aktorze znajduje się na stronie http://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Nowicki.

 

 

 

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!!!

 

 

 

 

Rusza  "Letnie pogotowie internetowe"

Filia Biblioteczna nr 1 w Kłobucku, ul. Orzeszkowej 44 (budynek Gminnego Przedszkola nr 4) zaprasza wszystkich dotychczasowych uczestników zajęć z Latarniczką Polski Cyfrowej, Ewą Szczerkowską na sierpniowe zajęcia "Letnie pogotowie internetowe". Warsztaty skierowane są do osób 50+ posiadających podstawowe umiejętności cyfrowe. W cztery kolejne środy sierpnia odbędą się zajęcia z następującej tematyki: Kulinaria, Hobby, Fotografia cyfrowa, Portale społecznościowe. Możliwe są również indywidualne spotkania na wybrany temat. Natomiast tradycyjne kursy komputerowo-internetowe (8 spotkań po 1,5 godz. każde) ruszają dopiero od września. Zapisy na "Letnie pogotowie internetowe" i nowe latarnicze kursy od września pod nr tel. 504804629 lub bezpośrednio w Filii nr 1, czynnej w poniedziałki, środy i piątki.

 

Filia Biblioteczna nr 1 w Kłobucku - Zagórzu,

ul. Orzeszkowej 44 (budynek Gminnego Przedszkola nr 4)

zaprasza wszystkich czytelników i mieszkańców gminy Kłobuck

do wzięcia udziału

w konkursie plastyczno-fotograficznym

 

"Zabierz książkę na wakacje"

 

 

 

 

 

 

 

 

Weź książkę na wakacje, zrób zdjęcie lub wykonaj pracę plastyczną promującą wakacyjne czytelnictwo, odbierz nagrodę w bibliotece.

Regulamin konkursu dostępny jest poniżej, a także w bibliotece. Prace można przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przynosić bezpośrednio do biblioteki głównej (ul. Okólna 3) lub na filię do 31 sierpnia.

Regulamin do pobrania